Tarih: 27.10.2017 Cuma 22:00 (Güncellendi: 27.10.2017 Cuma 22:03)

Hakkımızda! - Biz kimiz

Altanlar Alüminyum

Firmamız 1998' yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu güne gayretlerini, müşteri memnuniyeti üzerine odaklandırmış olan Altanlar Alüminyum Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet vermeyi ilke edinen kurumumuz, teknolojik gelişme ve yeniliklerin sürekli takipçiliğini yapmakta, modern ve sıradışı tasarımları kusursuz bir uygulamayla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.


Misyon/Vizyonumuz

 • Misyonumuz

  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler bulmak. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerden en yüksek verimin alınmasını sağlamak. Kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak. Kalici işbirliktelikleri sağlamak.

 • Vizyonumuz

  Müşterilerimiz için oluşturduğumuz, değeri sürekli artirmayi hedefliyen bir firma olarak, müşterilerimizin memnuniyet derecesine yükseltmek ve bu memnuniyeti sürekli sağlamaktır.

 • Neden Biz

  Tüm ürünler için kaliteli hizmet, desteklerimizde hızlı servis hizmeti, müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün malzemeleri, tüm ürünlerimiz garantilidir.

Başarılarımız

 • Alüminyum kapı pencere
 • Dış cephe giydirme
 • Ofis bölme sistemleri
 • Pvc pimapen doğrama
 • Ferforje demir

Altanlar Alminyum Cam

Altanlar 1998 yılında istanbul kağıthane'de kurulmuştur. Kaliteli, uygun fiyatlı hizmet vermeyi ilke edinen kurumumuz, modern ve sıradışı tasarımları kusursuz bir uygulamayla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Kalite politikamız

Altanlar Alüminyum olarak müşterilerimiz için oluşturduğumuz, değeri sürekli artirmayi hedefliyen bir firma olarak,müşterilerimizin memnuniyet derecesine yükseltmek ve bu memnuniyeti sürekli sağlamaktır.

Detaylı Bilgi

Hizmet alanlarımız

Alüminyum kapı pencere sistemleri, display ürünleri, giydirme cepheler, otomatik stor ve kayar kapı sistemleri, cam kapı ve tüm cam ürünleri, pleksiglas uygulamaları, demir çelik, krom paslanmaz ve pvc sistemleri.

Detaylı Bilgi

Hizmet bölgelerimiz

Başta istanbul ve tüm ilçeleri olmak üzere izmir ve ege bölgesi, ankara ve iç anadolu bölgesi, niğde, adana, konya, bursa, erzurum ve doğuanadolu bölgesi, urfa, mersin gibi bir çok ilde hizmet vermekteyiz.

Detaylı Bilgi

Çözüm Ortaklarımız

Cuhadaroğlu alüminyum
Asaş Alüminyum
Saray alüminyum
Trakya Cam Sanayi
Mosel marka kepenk motoru